Torba Pod Ramię Trójkątna R242

Opis

Torba trójkątna z materiału odpornego na ścieranie i działanie wody. Komora główna zapinana na zamek. Specjalny kształt zamka umożliwia bardzo łatwy dostęp do przewożonych rzeczy. Mocowanie do ramy za pomocą pasków z rzepem. Wymiary: 29 x 15 x 4 cm. Kolor: czarna.

cena 39,90 zł

 

 

 

Torba Podsiodłowa A-S112 QF9

Opis

Torba podsiodłowa z materiału odpornego na ścieranie i działanie wody. Komora główna zapinana na zamek. Zwiększanie pojemności ukrytym kominkiem poprzez odpięcie zamka. Na spodzie naszyte płaskie gumy do przytroczenia drobnych przedmiotów. Przypinana do stelaża siodełka za pomocą systemu Quick Fix 9 i na rzep do wspornika siodełka. Odblaskowe elementy. Pojemność: 0,75 – 0,95 l. Wymiary: 15 x 11 x 9 cm. Kolor: czarna.

cena 69,90 zł

 

 

 

Torba Podsiodłowa A-S381

Opis

Torba podsiodłowa z materiału odpornego na ścieranie i działanie wody. Jedna komora zapinana na zamek błyskawiczny. Przypinana paskami z rzepem do stelaża siodełka i elastyczną linką do wspornika siodełka. Na końcach pasków pętelki z elastycznej linki złączone plastikowym zaczepem do przytroczenia drobnych przedmiotów. Możliwość zamontowania lampki tylnej. Odblaskowe elementy. Pojemność: 0,6 l. Wymiary: 14 x 10 x 8 cm. Kolor: czarna.

cena 47,90

 

 

 

Torba Podsiodłowa A-S383 EL

Opis

Torba podsiodłowa z materiału odpornego na ścieranie i działanie wody. Jedna komora zapinana na zamek błyskawiczny. Specjalna pętelka do zamocowania lampy. Przypinana paskami z rzepem do stelaża siodełka i wspornika siodełka. Pojemność: 0,6 l. Wymiary: 14 x 11 x 7 cm. Kolor: czarna.

cena 36,90 zł